Medlemsuppföljning – December 2017

Medlemsuppföljning – December 2017

God fortsättning på det nya Saab-året!

Hoppas att julledigheten har varit trevlig, och att kanske har er pärla i garaget fått sig lite kärlek och omvårdnad under denna tid. December månad är nu lagd bakom oss, och därmed summerar vi ihop antalet betalande STCS-medlemmar till 1 276 stycken! Riktigt kul att se! För er som ännu inte tagit chansen att förnya ert medlemskap/bli medlem i klubben, passa på att göra det redan nu!

Läs mer om hur ni gör för att bli medlem på klubbens hemsida

Tveka inte på att höra av er ifall ni har några frågor, ni når medlemsansvarig på mailen: medlemskap@saabturboclub.com

Med vänliga hälsningar

Michael Törnros

Ordförande och medlemsansvarig

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.  Lär dig mer