Ordförande och medlemsansvarig

Michael Törnros

Medlemsnummer: 4827
Nickname på forumet: tornros
Kontaktinformation: president@saabturboclub.com
michael.tornros@saabturboclub.com

För medlemsfrågor, vänligen maila till: medlemskap@saabturboclub.com


Vice ordförande och ansvarig för klubbshoppen

Thomas Zetterman

Medlemsnummer: 1388
Kontaktinformation: vicepresident@saabturboclub.com
thomas.zetterman@saabturboclub.com


Kassör

Daniel Bengtsson

Medlemsnummer: 8518
Kontaktinformation: account@saabturboclub.com
daniel.bengtsson@saabturboclub.com


Banboknings- och racecrewansvarig

 

No name

Medlemsnummer: 
Nickname på forumet:  
Kontaktinformation: @saabturboclub.com
För banbokningsfrågor, samt racecrew-frågor, vänligen maila till: racecrew@saabturboclub.com


Sekreterare 

Johan Lööf
Medlemsnummer: 6234 
Nickname på forumet: Mr_Lööf
Kontaktinformation: sekreterare@saabturboclub.com
johan.loof@saabturboclub.com


Kommunikation

Samuel Flodeby

Medlemsnummer: 6969
Nickname på forumet: Samuelf
Kontaktinformation: info@saabturboclub.com
samuel.flodeby@saabturboclub.com


Sponsorer och rabattgivare

Stefan Hagman

Medlemsnummer: 5346
Kontaktinformation: stefan.hagman@saabturboclub.comsponsor@saabturboclub.com

 


Ansvarig för cruisingträffarna

Stig Holmlund

Medlemsnummer: 1
Kontaktinformation: stig.holmlund@saabturboclub.com

 


Materialansvarig

Sven Johansson

Medlemsnummer: 116
Nickname på forumet: Sven
Kontaktinformation: material@saabturboclub.com
sven.johansson@saabturboclub.com


Carl-Magnus Björk

Medlemsnummer: 7459
Nickname på forumet: 
Kontaktinformation: carl-magnus.bjork@saabturboclub.com