Medlemsuppföljning – Mars 2018

Medlemsuppföljning – Mars 2018

Ring Knutstorp närmar sig med stormsteg, och vi har redan passerat 1 600 medlemmar! Mycket tack vare en stark månad i form av mars och Bilsport Custom Motorshow på Elmia-mässan under påskhelgen. Mycket kul att se!

Tusen tack alla som var med och hjälpte till i klubbens monter!Och för er som ännu inte tagit chansen att haka på oss, gör detta nu direkt, så har även ni möjlighet att vara med oss på årets första banträff, samt möjligheten att ta del av alla fina klubberbjudanden! Läs mer om hur ni gör för att bli medlem på klubbens hemsida

Tveka inte på att höra av er ifall ni har några frågor, ni når medlemsansvarig på mailen: medlemskap@saabturboclub.com

Med vänliga hälsningar

Michael Törnros

Ordförande och medlemsansvarig

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.  Lär dig mer