Medlemsuppföljning – April 2018

Medlemsuppföljning – April 2018

Hej!

Det är med stor glädje vi har nöjet att meddela att vi redan nu har passerat 1 700 medlemmar, det vill säga vi har redan nu uppnått målet för antalet medlemmar för säsong 2017-2018. Med andra ord det antal medlemmar vi önskade ha med oss när vi närmade oss sista september 2018, det vill säga sista dagen på verksamhetsåret 2017-10-01 till och med 2018-09-30.

Och för er som ännu inte tagit chansen att haka på oss, gör detta nu direkt, så har även ni möjlighet att vara med oss på årets första banträff, samt möjligheten att ta del av alla fina klubberbjudanden!

Läs mer om hur ni gör för att bli medlem på klubbens hemsida

Tveka inte på att höra av er ifall ni har några frågor, ni når medlemsansvarig på mailen medlemskap@saabturboclub.com

Med vänliga hälsningar

Michael Törnros

Ordförande och medlemsansvarig

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.  Lär dig mer